Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken 5 Uygulama

Akıllı cihazların hakim olduğu bu dönemde telefonunuzda olması gereken 5 uygulama hakkında fikirlerimizi bu yazımızda paylaşacağız. En iyi mobil uygulamalarını sizler için seçtik ve bir araya getirdik. Üzerinde milyonlarca uygulamayı barındıran Google Play Store’da, her geçen gün daha fazla uygulama karşımıza çıkıyor. Bu uygulamaların hangisi daha faydalı ya da hangileri daha çok işimize yarar ve olmazsa olmazları gelin hep birlikte görelim.

- Reklam -

En İyi Android Uygulamaları 2020

Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız, telefonunuzda mutlaka olması gereken uygulamalar sırasıyla şu şekildedir.

Google Pay

Google Pay Uygulaması
Google Pay Uygulaması

Android cihazınızın olmazsa olmazlarından birinin Google Pay uygulaması olduğunu söylemeliyiz. Cihaz üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girmeden kolay bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Bu sayede kart bilgilerinizi güvende tutarak, başkaları tarafından kullanılmasının önüne geçmiş olursunuz.

Google Pay Uygulamasının Özellikleri:

 • İstediğiniz an kolay bir şekilde para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz
 • Tuşlamaya gerek kalmadan ses komutu ile para gönderip para alabilirsiniz
 • Tüm faturalarınızın ödemesini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz
 • Birden fazla ödeme seçenekleri ile cep telefonu numarası üzerinden ödeme yapma imkanı gibi birçok özelliklerinden faydalanabilirsiniz
 • Bu ödeme sistemi sayesinde çeşitli ödemeler kazanabilirsiniz

Zomato

Zomato Uygulaması
Zomato Uygulaması

Cihazımızda olması gereken 2. Uygulama ise; Zomato uygulamasıdır. Yemek yemeyi seven kişilerden biriyseniz; bu uygulamanın mutlaka cep telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Bu uygulama sayesinde yakınınızda bulunan restoranları görebilir ve kolay bir şekilde yemek siparişi verebilirsiniz. Sipariş öncesi, restoran hakkında yapılmış olan yorumları ve menüleri görmenize olanak sunar. Bununla birlikte Zomato kullanan kişiler, birçok restoranın indirimlerinden faydalanmış olurlar. Üzerinde yer alan harita özelliği restoranlara kolay bir şekilde ulaşım sağlamanıza yardımcı olur. Bu özellikler ile en iyi yemek uygulaması içerisinde yer alır.

- Reklam -

Spotify

Spotify Uygulaması
Spotify Uygulaması

Müzik dinlemeyi seven kişilerin tercih etmesi gereken uygulamalardan bir diğerinin ise; Spotify uygulaması olduğunu hatırlatmak isteriz. En iyi müzik uygulaması olarak bilindiği aşikardır. Bu uygulama ile dünya müziklerine kolay bir şekilde ulaşabilir, müzikleri favori listenize ekleyebilir ve kendinize özel çalma listesi oluşturabilirsiniz.

Neden Spotify Uygulamasını Kullanmalıyım?

 • Şarkılarınızdan bazılarını gizli tutabilirsiniz
 • Yüksek kalitede müzik dinlemeye olanak sunar
 • Size özel ayarlar sayesinde kullanım kolaylığı sağlar
 • Siz arkadaşlarınız ile yazışırken, o arka planda çalmaya devam eder

Bumble

Bumble Uygulaması
Bumble Uygulaması

Yepyeni bağlantıları ortaya çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bumble uygulaması ile etrafta tanımadığımız insanlarla doğru bir şekilde karşılaşma imkanı sunuyor. Bu faydalı uygulama sayesinde, kullanıcılara dünyanın her yerinden bağlantılar arasında gezinme imkanı sunar.

Bu Uygulamanın En Önemli Özellikleri Neler?

 • Sohbeti kadınlar kontrol altına alabilirler
 • Konuşma başlatılmış olan pencere üzerinde 24 saat içerisinde bir belirti olmaması durumunda sohbet son bulur
 • Özel güvenliği sayesinde sizden başka birinin kullanmasına imkan vermez

Google Cihazımı Bul

Google Cihazımı Bul Uygulaması
Google Cihazımı Bul Uygulaması

Adroid cihazlarda güvenliği sağlamak amacı ile telefonunuzda kesinlikle bulunması gereken bir uygulamadır. Google Cihazımı Bul uygulaması ile telefonunuzun çalınması ya da kaybolması durumunda işinize yarayacak en faydalı uygulamalardan biridir. Kullanması oldukça basit olan bu uygulama, çalınma ve benzeri durumlarda cihazınızı bulmanıza ve de cihazın şifresini sıfırlamanıza olanak sunar.

Google Cihazımı Bul Özellikleri:

 • En önemli özelliği ise; cihazın kaybolma ve çalınma durumunda cihazınıza uzaktan ulaşım sağlayarak verileri silebilme imkanınızın olması
 • Çalınmış ya da kaybolmuş cihazınızı kolay bir şekilde bulabilmek için konumuna ulaşabilirsiniz
 • Aynı hesap üzerinden tüm telefonların kontrolünü sağlayabilirsiniz
 • Bu sayede telefonunuzu güvenli bir şekilde kullanabilir, kaybolma riskine karşı kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
- Reklam -

Benzer İçerikler

Bizi takip et!

Instagram'da takip edin