Müge Anlı, Finish Farkındalık Projesinde Oynadı

Ülkemiz yakın gelecekte su fakiri riski taşımakta. Bu nedenle farkındalık yaratmak için Finish’in başlattığı “Yarının Suyu için Söz Ver” kampanyasıyla hazırladığı reklam filmleri serisine yenisi eklendi. Müge Anlı, Finish farkındalık projesi için reklam filminde oynadı.

- Reklam -

Türkiye’nin yakın gelecekte su fakiri olma riskine karşı farkındalık yaratmak isteyen Finish, reklam ve pazarlama üzerine çalışmalarına devam ediyor. Yarının Suyu kampanyasında ünlü oyuncu Taner Ölmez ile Kuyucuk Gölü üzerinde kaybolan suyun gösterildiği reklam filmi çalışması sonrası şimdi de ekranların oldukça dikkat çeken ve sevilen programcısı Müge Anlı, Burdur Gölü’nden tüm Türkiye’yi dikkate çağırıyor.

Finish Farkındalık Projesi

Kampanyaya ait reklam filminde Müge Anlı; gözleriyle görene kadar bulaşıkları suya tutmadan makineye koymadığını, “Kurumuş lekeler bile çıkıyormuş” yorumunda bulunanlara inanmadığını ifade ediyor. İzleyici kitlesine “Türkiye’nin suyu azalıyor dostlar” şeklinde seslenen Müge Anlı, bulaşıklara su tutmanın her yıkamada 57 litre su harcanmasıyla yılda bir göl kadar suyun israf edildiğini dile getiriyor. “Artık buna son verme zamanı! Finish Quantum varken, bulaşıkları sudan geçirmeye ne gerek var?” cümlesiyle tüketicileri suyu tasarruf etmeye davet ediyor. “Kapatalım muslukları, suyun sonu gelmesin” sloganıyla da film amacına ulaşmış oluyor.

Finish ile Kapatalım Muslukları

Su tasarrufu ile ilgili mesajları daha fazla kitleye ulaştırmak ve bilinçli bir toplum oluşturmak için sosyal medyada #KapatalımMuslukları etiketleriyle destek veriliyor. Finish farkındalık projesi çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

- Reklam -

Benzer İçerikler

Bizi takip et!

Instagram'da takip edin