BtcTurk için üst düzey atama yapıldı

Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kriptopara ve bitcoin alım satım altyapısı BtcTurk, 2020 yılına yenilik parolasıyla girerek, alanında kıdemli isimleri bünyesine dahil ediyor. BtcTurk Operasyon Direktörlüğü görevine Murat Tacer, Tezgahüstü ve Kurumsal İşlemler Müdürlüğü görevine de Ozan Yeniçeri atandı.

- Reklam -

Murat Tacer kimdir?

1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Murat Tacer, Marmara Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek öğrenimini tamamladı. Turkcell, Tacer, Türk Ekonomi Bankası ve INGBANK gibi şirketlerde Dijital Kanallar Yönetimi, Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Operasyon Yönetimi gibi görevlerde bulundu.

Ozan Yeniçeri kimdir?

Ozan Yeniçeri, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Matematik alanında, yükseköğrenimini ise İngiltere Coventry Üniversitesi İşletme Mühendisliği alanında tamamlayıp, profesyonel hayatına Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde ciddi roller üstlenerek başladı. Ozan Yeniçeri, Btcturk öncesinde de son olarak Re-Pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür Yardımcılığı yaptı.

- Reklam -

Benzer İçerikler

Bizi takip et!

Instagram'da takip edin